OSMO olej Ochronny UV 420 pojemność 2,5 litra Expand

OSMO olej Ochronny UV 420 pojemność 2,5 litra

wysyłka do 3. dni roboczych

290,00 zł

brutto

Bezbarwna ochrona UV zewnętrznych powierzchni.

Na bazie naturalnych olejów – nie zamyka porów drewna, nie pęka, nie łuszczy się i nie rozwarstwia. Hydrofobowy, odporny na brud. Najwyższa wydajność Filtr UV 12 sprawdzone w oparciu o normę EN 927-6 420.

 

Bezbarwny jedwabisty mat.

 

Zawiera aktywne substancje dla pełnej ochrony pokrycia przed algami oraz grzybami

 

Właściwości produktu:

Osmo Olej Ochronny UV Extra jest jedwabiście matową, bezbarwną powłoką do zewnętrznych powierzchni o nadzwyczaj wszechstronnych możliwościach zastosowania. Olej wyprodukowany jest na bazie naturalnych olejów. Nie pęka, nie łuszczy się i nie rozwarstwia. Jako warstwa wykończeniowa barwnej powłoki wyraźnie wydłuża okres pomiędzy sezonowymi renowacjami. Jako jedyna powłoka zapobiega procesowi szarzenia się drewna w oparciu o filtr ochronny 12. Renowacja polega na zwyczajnym jednokrotnym przemalowaniu powierzchnie (żadnego szlifowania – żadnego pyłu). Osmo Olej Ochronny UV jest hydrofobowy i odporny na brud. Naturalnie reguluje wilgotność drewna i zmniejsza jego pęcznienie oraz kurczenie się.

Jest wyjątkowy wydajny oraz łatwy w użyciu i pielęgnacji.

 

Oleje wzmacniają naturalne kolory drewna (trwały efekt wilgotności)

 

 

Zakres zastosowania:

Jako jedwabiście matowe wykończenie (1 warstwa) na wszystkich zewnętrznych powłokach Osmo takich jak Lazura jednorazowa HS Plus, Lazura do ochrony drewna oraz Wosk olejny kryjący na fasadach, drzwiach, oknach, parapetach, balkonach, deskach oraz meblach ogrodowych. Działa jako dodatkowa ochrona przed zmiennością warunków atmosferycznych oraz wydłuża trwałość powłok.

 

Wskazówka:

Bezbarwny Olej ochronny UV Extra z uwagi na wysoką zawartość olejów jako wykończenie powierzchni na białych podkładach ukazuje nieznaczne żółknięcie. Dlatego zalecamy jako powłokę wykończeniową na biało wykańczanych powierzchni Osmo Lazurę do ochrony drewna 900 Białą. Jako jedyną powłokę (2 warstwy) do drewnianych powierzchni, które powinny zachować swoją naturalność. Idealna do podbitek dachowych, fasad, drzwi, okien, parapetów, balkonów, mebli ogrodowych oraz drewna na pokładach statków (ponad powierzchnią wody – maszty, relingi itd. – wskazane jest przy tym wykonanie próby). Dopuszczony również do desek bambusowych np. w meblach ogrodowych.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

OSMO olej Ochronny UV 420 pojemność 2,5 litra

OSMO olej Ochronny UV 420 pojemność 2,5 litra

Nie wymagamy rejestracji!

Jeżeli posiadasz pytanie wpisz je używając poniższego formularza

(opcjonalnie)
*(wymagane do zadania pytania)
Accept

Ta strona używa ciasteczek cookies